REMADE MARKET

W tym roku po raz pierwszy w ramach Łódź Design zorganizowaliśmy ŁÓDŹ REMADE MARKET. W jednym miejscu, jednego dnia młodzi polscy artyści, projektanci sztuki użytkowej i mody zaprezentowali swoje prace publiczności festiwalowej. Akcja wystawiennicza połączona była ze sprzedażą.

Inicjator wydarzenia: Magda Reszka

MODA + DODATKI:
Green Establishment www.gestablishment.com
Projekt  Mleko projektmleko.com
Black Dots blackdots.pl
Justin Iloveu iloveu.ownlog.com
Pan Tu Nie Stał www.pantuniestal.com
Nenukko www.facebook.com/pages/nenukko/209931693145
Mamapiki mamapiki.com
Cock’nbullstory www.myspace.com/cocknbullstory
Aga Paul www.agapaul.com
Piotr Czahor www.piotrczachor.com
Bags Recycled by Lenka recycledbylenka.blogspot.com
Purol Design www.puroldesign.pl
Pure Nonsense www.purenonsense.pl
Moo Studio www.moostudio.pl
Gravika gravika.pl
Flower Felt Design flowerfeltdesign.blogspot.com
Friform www.friform.pl
By Licoreese licoreese.pl

DESIGN:
Reborn www.reborn-design.blogspot.com
Biuro Kreacja www.biuro-kreacja.pl
Tabanda www.tabanda.pl
m4m Studio www.m4m.com.pl
Mops Design www.mopsdesign.pl
Szajka www.szajka.waw.pl
Katarzyna Bazylczyk Kabe www.bazylczyk.com
Wall Over wall-over.blogspot.com
Limodesign www.limodesign.pl
Bęc Zmiana www.bec.art.pl
Mikołaj Długosz www.mamsam.pl
Noviki Studio Grafiki noviki.net
RE:MAKE Katarzyna Bukowska- Wcisło

MODA I DESIGN DLA DZIECI:
Mysia Dziurka www.mysiadziurka.pl
Pies Filozof www.piesfilozof.pl
Alelale alelale.free.fr
Gagani  www.gagani.nazwa.pl



Łódź Art Center
Tymienieckiego 3
godziny otwarcia:
16.10: 12.00-21.00