Groove bench

LATALAdesign

Ławka GROOVE – Przyłącz się do nas!

Ławka – niepozorny „mebel”, który towarzyszy nam całe życie – zaprasza do poznania nowych ludzi, odpoczynku lub pogrążenia się w myślach. Ten oczywisty element codziennej przestrzeni jest brany za pewnik i często traci swój charakter w zalewie przeciętności. Proponujemy nowe spojrzenie na ławkę.

Ławka GROOVE zrodziła się z potrzeb mieszkańców miast, zwłaszcza, że to właśnie w miastach ławki częściej mają negatywne konotacje. Widziane są jako cele wandalizmu, często pozbawione są swoich podstawowych funkcji.
Nasz projekt to wielopokoleniowa ławka miejska, która na nowo definiuje swoją naturalną funkcję siedzenia i może stać się eksponatem, którym miasto mogło się będzie szczycić. Jako platforma komunikacyjna sprzyja ona kontaktom międzyludzkim w przestrzeni publicznej i przez swą budowę zachęca do spędzania wspólnie czasu.

Jej forma nawiązuje do kształtów organicznych i pozwala tworzyć unikalne kompozycje dopasowane do układu odniesienia – warunków danego obszaru. Ławka pomaga w rewitalizacji przestrzeni i zwiększa jakość życia. GROOVE jest przyjazna wszystkim i każdemu z osobna – zarówno indywidualnym użytkownikom jak i całym grupom.

Chodź! Przyłącz się do nas!

Podziękowania dla producenta ławki GROOVE – firmy ZANO www.zano.pl

www.lataladesign.com

pasaż Schillera

<<<wróć