Diesel Creative Team//Foscarini

Skała

Skała to lampa wisząca z kolekcji oświetlenia “Successful Living from Diesel with Foscarini”.

Lampa jest bardzo efektowna, pełna kontrastów. Kształtem przypomina pękniętą skałę wulkaniczną, w której spod ciemnej, szorstkiej powierzchni naszym oczom ukazuje się przejrzysty, lśniący kryształ. Przykuwająca uwagę forma i ciemna powierzchnia usiana złotymi punktami nadaje lampie tajemniczości. Światło odbija się od setek asymetrycznych fasetek wewnątrz lampy. Niezwykły wygląd i charakterystyczny kształt sprawia, że Skała to wspaniała ozdoba każdego wnętrza, zarówno prywatnego, jak i publicznego.

Kolekcja oświetlenia “Successful Living from Diesel with Foscarini” to część Diesel Home Collection, będąca wynikiem umowy licencyjnej pomiędzy firmami Diesel i Foscarini, podpisanej w lutym 2009. Projekty sygnowane są przez Diesel Creative Team, podczas gdy Foscarini wnosi do tej współpracy swoje doświadczenie w zakresie rozwoju produktu i sprzedaży międzynarodowej. Diesel Home Collection pojawiła się na przeglądzie w Mediolanie, w ramach Diesel Penthouse, ze specjalną otwartą wystawą podczas targów mebli Fuori Salone 2009.

Ta niepokazywana wcześniej kolekcja to wiele historii, opowiadających w niezliczonych językach o trzech kluczowych motywach przewodnich marki Diesel: muzyce, podróży i vintage – echu przeszłości od nowa zinterpretowanym w duchu nowoczesności. “Successful Living from Diesel with Foscarini” to nowa przygoda w świecie oświetlenia, dzięki której możesz dowolnie personalizować własną przestrzeń, zrywając z codziennością i uwalniając swą prawdziwą osobowość.

www.diesel.foscarini.com

<<< wróć