Moooi & Atak Design

The Most Wanted Collection for Your Home

Od kwietnia 2001 r. Moooi inspiruje i uwodzi świat połyskującym i innowacyjnym designem z zakresu projektowania wnętrz. Założyciele – Marcel Wanders i Casper Vissers – zdecydowali zmienić już istniejącą markę Wanders Wonders w Moooi (co po holendersku oznacza „piękny”), z dodatkowym „o” ponieważ ich rzeczy są extra-piękne.

Oprócz projektów Marcela Wandersa, Moooi oferuje również produkty autorstwa innych znanych projektantów, takich jak: Jurgen Bey, Bertjan Pot, Jasper Morrisson, Ross Lovegrove, Studio Job i inni. Moooi pragnie zachować w swojej kolekcji równowagę pomiędzy obiektami unikatowymi, ikonami i funkcjonalnymi produktami codziennego użytku… cichymi przyjaciółmi.

Wszyscy mamy potrzebę czuć się wyjątkowi, jedyni w swoim rodzaju i ważni. Chcemy wiedzieć, że nasze życie coś zmienia. Różnimy się od pozostałych i chcemy żeby świat o tym wiedział. Jesteśmy indywidualistami.

Mamy również potrzebę przynależeć do czegoś większego od nas samych, widzieć siebie w innych, chcemy być częścią zespołu i chcemy pokazać to innym. Jesteśmy rodziną. Najwyraźniej są to dwa przeciwstawne wyzwania. Połączone – sprawiają że jesteśmy szczęśliwi, a zadaniem Moooi jest zrozumieć obydwa te wyzwania i znaleźć jedną odpowiedź.

www.moooi.com
www.atakdesign.plŁódź Art Center
Tymienieckiego 3
godziny otwarcia:
GŁÓWNY WEEKEND
14.10: 17.00-21.00
15-17.10: 10.30-18.00
POZOSTAŁE DNI

wt.-pt.: 13.00-18.00
sb.-nd.: 11.30-18.00
pn.: nieczynne

<<< wróć