Moomoo Exhibition

Moomoo Architects to grupa designerów zajmujących się architekturą, wnętrzami oraz designem eksperymentalnym i meblami. Kiedy pracujemy, pomysł i rezultat to dla nas rzeczy najważniejsze. W naszych projektach szukamy nieoczekiwanych i innowacyjnych zastosowań materiałów i produktów. Zaczynamy być znani jako projektanci nietypowych mieszkań przeznaczonych dla młodych ludzi. Magazyn Wallpaper zaliczył nas do grona 30 najlepszych młodych pracowni architektonicznych na świecie roku 2009.

W ciągu ostatnich kilku lat wzięliśmy udział w wielu konkursach architektonicznych i designerskich. Do naszych największych osiągnięć należą: pierwsze miejsce za najlepszy projekt domu 2008 (Dom&Wnętrze), pierwsza nagroda za wystrój wnętrz sieci Vobis Mobile (200 salonów sprzedaży), drugie miejsce za najlepszy projekt domu 2005 (Dom&Wnętrze).

Moomoo zaprezentowało wybrane projekty i realizacje w przestrzeni pofabrycznej Łodzi. Jednym z pokazywanych projektów była próba rewitalizacji przestrzeni, które zajmowane są od początku przez Moomoo Architects.

Moomoo Architects: Jakub Majewski & Łukasz Pastuszka (założyciele), Tomasz Bierzanowski, Sun Zhigang, Zuzanna Gąsior, Bartłomiej Skowronek, Olya Kalosha, Katarzyna Andryszek.

www.moomoo.pl


Moomoo Architects
P.O.W. 25/14
godziny otwarcia:
16.10-17.10: 10.00-17.00
pn.-pt.: 10.00- 17.00

<<< wróć